Tekin Danışmanlık
ANASAYFA | KURUMSAL

Tekin Danışmanlık

Ülkemizde, hibe ve teşvik sistemi her gün kapsam ve bütçe olarak büyümekte olup özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşları planladıkları projelerini, kendileri için en uygun destek mekanizmasıyla gerçekleştirmek istemektedir. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak, ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından sunulan hibe ve diğer destek mekanizmalarının ilgili başvuru sahipleriyle buluşturulması önemli bir hizmet ihtiyacı içermektedir. Proje bazlı başvuruların gerçekleştirilmesi, iş planların hazırlanması ve hibe alan projelerin yürütülmesi süreçlerinin tamamında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Uzman kadromuz ve bölgesel çözüm ortaklarımız etkin ve koordinasyonlu çalışmaları ile ülke genelinde hizmet veriyoruz. Bu şekilde ülkemizin rekabet seviyesini artıracak yatırımların başarılı bir şekilde yönetilmesinde, MYK belgeli KOBİ DANIŞMANI uzmanlarımız ve bütün ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Özellikle KOSGEB bünyesinde ihtiyaç duyulan kamu destek, hibe ve teşvik ihtiyaç ve talepleri uzman kobi danışmanlarımız aracılığıyla etkin ve hızlı bi şekilde takip edilmektedir. Söz konusu projelerle; kamu kesimi, özel kesim ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi, kaynakların yerinde ve etkin kullanımının sağlanması, yerel potansiyeli harekete geçirmek suretiyle bölgesel gelişmenin hızlandırılması ve bölgeler arası ve bölge içi gelişmişlik farklarının azaltılması politika ve hedeflerine katkıda bulunulması Kamu Desdek Müşavirlik'in en önemli motivasyonunu oluşturmaktadır.

Kamu Desdek Müşavirlik, geleneksel imalat sanayi kollarından ileri teknoloji sektörlere kadar geniş yelpazede faaliyet gösteren KOBİ’lerin üretimini geliştirmeye yönelik yaptığı yatırımlar, kamu kurumları ve belediyelerin altyapı yatırımları, kar amacı gütmeyen kurumların ise sosyal amaçlı yatırımlarına destek sağlanması konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kamu destek müşavirlik ülke genelinde faaliyetini sürdürmektedir ve müşterilerine en etkin çözümü "zaman kazandırır” parolası ile sunmaktadır.

Tekin Danışmanlık